Tvorba webů a mikrostránek na WordPressu

Tvoříme weby na WordPressu

Stavíme moderní uživatelsky přívětivé weby na populárním redakčním systému WordPress, který celosvětově používá již více jak 28% webových stránek. Weby z naší dílny jsou plně responzivní, tzn. že se přispůsobí velikosti obrazovky, ať už se jedná o velký monitor, tablet nebo chytrý telefon.

Weby optimalizujeme pro vyhledávače (SEO), aby si Vás zákazníci snadno našli. Samozřejmostí je, že web napojíme na analytické nástroje pro úplný přehled o návštěvnosti a aktivitě uživatelů. A v neposlední řadě zajistíme i hosting webu na našem serveru, takže se doslova nemusíte o nic starat.

Připravíme pro Vás mikrostránky

Potřebujete makretingově podpořit nový produkt nebo službu? Mikroweby nebo-li mikrostránky jsou ideálním nástrojem pro zviditelnění konkrétního produktu nebo služby. Dobře zpracovaná mikrostránka může poutavým způsobem představit specifický produkt, vysvětlit detailně novou službu a přivést tak více zákazníků případně i zlepšit pozice ve vyhledávačích.

Zajistíme i pravidelnou správu webu

Webové technologie prochází dynamickým vývojem stejně jako internet samotný. Web bez pravidelné údržby je jako auto bez pravidelného servisu, tzn. že dříve nebo později něco přestane fungovat. Součástí správy webů jsou pravidelné aktualizace systému WordPress a všech jeho komponent, zabezpečení a zálohování webu nebo monitoring provozu.

Více o správě webu zde

Ukázky webů z naší dílny

recenze-chalupa

Karosářská chalupa Harrachov

recenze-diananohalova

Ing. Diana Nohálová – realitní makléř

recenze-akpetrekova

Advokátní kancelář Iveta Petřeková

recenze-karosar

Karosář.cz s.r.o.

recenze-kmosek

Petr Kmošek – Konzultant a specialista HR

recenze-machycek

Nábytek Machýček – zakázková výroba nábytku

recenze-rallylife

Rallylife - web pro fandy motorsportu

recenze-vsackycab

Horský hotel Vsacký Cáb

recenze-dzunglevsetin

Zábavní centrum dětská Džungle Vsetín

recenze-opravypokroupach

Mikroweb pro firmu Karosář.cz s.r.o.

recenze-mylampa

MYLAMPA – web platformy pro výuku jazyků

recenze-azreality

Realitní kancelář AZ s.r.o.

recenze-pdrpartner

Mikroweb pro firmu Karosář.cz s.r.o.

recenze-alusak

ALUSAK – výroba hliníkových slitin

recenze-promospot

PROMOSPOT – reklama v nemocnicích

recenze-saker

SAKER – recyklace kovů

Postup při tvorbě webu

1. Sdělte nám Vaši představu o novém webu

Projděte si ukázky webů z naší dílny, jestli Vám vyhovuje styl naší práce. Pokud máte stávající web, napište nám co Vám na něm nevyhovuje nebo co chcete změnit. Budeme rádi, když nám pošlete odkazy na weby, které se Vám líbí.

2. Připravte si podklady pro Váš nový web

Potřebujeme vědět, jestli dodáte podklady pro obsah webu nebo jestli budeme materiály připravovat my. Množství a podoba dodaných podkladů (tištěné podklady vs. podklady v elektronické podobě) většinou nejvíce ovlivní cenu za web.

3. Na základě podkladů web naceníme

Na základě dohodnuté struktury a dodaných podkladů jsme schopni připravit cenovou nabídku. Cena se pohybuje většinou od 8.000,- (jednostránkové weby) do 40.000,- (rozsáhlé weby) v závislosti na rozsahu webu a pracnosti připravovaného obsahu (podkladů).

4. Pustíme se do tvorby webu

Pokud máme vše vyjasněno a nečekáme na podklady, začínáme s tvorbou webu, kterou realizujeme zpravidla během několika dní. Web připravujeme na dočasné adrese a teprve hotový web přenášíme na ostrou doménu.

Máte zájem o nový web? Kontaktujte nás!